Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Redłowo, ul.LEGIONÓW

2 200 PLN41 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014725

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 54.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 7/11

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 2012

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Wysoki standard

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(1 miejsce w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

Komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 w apartamentowcu Altus. Nieruchomość położona przy jednej z głównych ulic miasta łączącej Gdynię z Sopotem i Gdańskiem, w jednym z najlepszych punktów, w otoczeniu nowoczesnych apartamentowców, biurowców, Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego, obiektów sportowych, a zarazem bardzo blisko lasu i morza. Do zarówno autobusu, jak i SKM-ki około 5 min pieszo. Na parterze budynku sklepy, m.in. Biedronka, Żabka, Rossmann i różnego rodzaju usługi, natomiast do kompletnego zaplecza handlowo-usługowego dzielnicy około 5 min pieszo. Mieszkanie położone na siódmym piętrze prestiżowego budynku wybudowanego w 2012 roku, wykończonego w wysokim standardzie, wyposażonego w monitoring, recepcję, a także siłownię. W skład mieszkania wchodzi przestronny, jasny salon połączony z w pełni umeblowaną i wyposażoną elegancką kuchnią, sypialnia, łazienka z wanną. Z salonu wyjście na duży balkon. Całość kompletnie wyposażona i urządzona. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz jedno miejsce postojowe w hali garażowej (cena zawarta już w czynszu). Opłaty wynoszą ok. 670 zł przez cały rok + prąd wg zużycia oraz Internet. Wymagana kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Umowa zawierana na czas określony min. rok w trybie najmu okazjonalnego. Polecam oraz zapraszam na prezentację! Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506234218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska