Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom wolnostojący - Gdynia Orłowo, ul.Perkuna

1 950 000 PLN8 945 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014727

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 218.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 1

liczba pokoi: 5

rok budowy: 1994

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Dobry

Pow. działki: 354.00

Rodzaj wł. działki: Własność

Dom wolnostojący w Orłowie – z dala od zgiełku i codziennego pędu, blisko morza Na sprzedaż atrakcyjnie położony, niezwykle funkcjonalny dom – w połowie podpiwniczony, wybudowany w 1994 roku, posadowiony na działce 354m2, gdzie od tyłu budynku mamy zagospodarowany ogródek oraz garaż o powierzchni 21m2, zaś od frontu od strony zachodniej, taras i kolejny ogród. Przedmiotowa nieruchomość znajduje się w miejscu, które spełni oczekiwania osób pragnących zaznać ciszy w środku miasta. Idealna nieruchomość dla rodziny z małymi dziećmi czy osób pragnących zaznać sielskiego życia z dala od pędu oraz hałasu. Na działce znajduje się przedmiotowy dom oraz garaż, przy czym, droga prowadząca do garażu jest dość wąska, wynosi 2,10m. Dom ma całkowitą powierzchnię 218,10m2 i składa się z następujących kondygnacji: poziom -1 tu - znajduje się tu pralnia, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia z oknem, pomieszczenie funkcjonującej jako warsztat, spiżarka oraz wc, parter: hall wejściowy, salon z wyjściem na 25 m2 taras od strony zachodniej, kuchnia połączona z jadalnią od stront wschodniej, toaleta, poddasze: 4 sypialnie, przy czym z jednej z sypialni mamy wyjście na balkon, duża łazienka z oknem, gdzie znajdziemy wannę i prysznic. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 128,10m2. Dom zbudowany z cegły, ekspozycja okien: wschód, zachód, południe, dach wykończony blachodachówką, ogrzewanie gazowe, piecyk dwufunkcyjny, na podłogach parkiet dębowy, schody prowadzące na górę domu - drewniane. Dla przedmiotowej nieruchomości istnieje MPZP. Zachęcam do bliższego zapoznania się z ofertą. CENA PODLEGA NEGOCJACJI. Polecam oraz zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506234218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska