Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Dąbrowa, ul.Szafranowa

465 000 PLN8 455 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014733

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 55.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Blok mieszkalny

Piętro: 2/3

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 1989

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Mieszkanie w dobrej lokalizacji Przytulne i słoneczne mieszkanie położone w Gdyni Dąbrowie, coraz chętniej wybieranej dzielnicy, pełnej zieleni ale i świetnie rozwiniętej pod względem infrastruktury handlowo-usługowej. Bliskość obwodnicy jak i rozwinięta komunikacja miejska, to udogodnienia pozwala na szybkie dotarcie do pozostałych części Trójmiasta. W niewielkiej odległości od mieszkania Biedronka, dwie szkoły podstawowe, przychodnia, przedszkole. Mieszkanie składa się z 3 ustawnych pokoi, salon połączony jest z aneksem kuchennym, dodatkowo z salonu wyjście na balkon, dwie sypialne, łazienka z wanną, wszystkie pomieszczenia dostępne z korytarza, obecnie zabudowanego szafami. Do mieszkania przynależy duża 9m2 piwnica. Opłaty eksploatacyjne to koszt miesięczny około 400/550zł. Mieszkanie wygodne, z dobrą aurą. Polecam. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506234218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2021 Created & Powered by PISI Polska