Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia, ul.Świętojańska

2 200 PLN45 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014758

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 49.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Kamienica

Piętro: 2/4

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 1954

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Bardzo dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Gdynia Śródmieście to najmodniejszy adres w mieście. Ulica Świętojańska gwarantuje bliski dostęp do sklepów i restauracji, do parków i plaży, do morza i lasu oraz do ośrodków nauki, kultury i sztuki. Mieszkanie o powierzchni 49 m2 mieści się na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy bez windy na ul. Świętojańskiej. Mieszkanie dwustronne, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. W salonie znajduje się nierozkładana sofa, szafa i komoda, w pokoju jest szafa i 2 szafki, w przedpokoju jest szafa i szafka. W łazience jest prysznic, umywalka, pralka i WC. W kuchni znajduje się kuchenka gazowa, lodówka, szafki i stolik. Do mieszkania przynależy piwnica oraz strych dla mieszkańców. Miejsca parkingowe ogólnodostępne przy budynku. Czynsz administracyjny: latem około 330 zł, zimą około 530 zł, gaz i energia elektryczna płatne wg. wskazań licznika. Ogrzewanie miejskie. Najem okazjonalny. Dwumiesięczna kaucja. Bez zwierząt. Umowa na min. rok. Zapraszam serdecznie. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Tomasz Rakowski
506 385 659
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2022 Created & Powered by PISI Polska