Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Chylonia, ul.WEJHEROWSKA

329 000 PLN7 393 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014767

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 44.50 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Blok mieszkalny

Piętro: 4/4

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 1980

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie z piękną zieloną przestrzenią wokół! Nieruchomość położona w otoczeniu bloków wielorodzinnych, z dala od głównej ulicy, a zarazem bardzo dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta. W pobliżu liczne punkty usługowe, sklepy, przychodnia, szkoła, basen oraz przystanki autobusów. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze bloku wielorodzinnego z odnowioną elewacją i wyremontowanymi balkonami. Na powierzchnię mieszkania składa się słoneczny salon posiadający wyjście na balkon, sypialnia, samodzielna kuchnia z kuchenką gazową, niewielka łazienka oraz korytarz mieszczący pojemną szafę. Mieszkanie jest gotowe do wydania, wymaga jedynie odświeżenia oraz zmodernizowania łazienki i kuchni, podłogi są w dobrym stanie, drewniany parkiet w mniejszej sypialni i panele w salonie. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni ok. 2m2. Około 20m od mieszkania znajduje się ogólnodostępny parking. Mieszkanie ogrzewane z sieci miejskiej, instalacja elektryczna wymieniona na miedź. Polecam! Cena nie jest kwotą ostateczną, zachęcam o bliższego zapoznania się z nieruchomością. Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Kredyty? Najkorzystniejsza oferta dla naszych Klientów u nas, bez dodatkowych kosztów.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506234218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2022 Created & Powered by PISI Polska