Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Leszczynki, ul.Morska

638 000 PLN7 325 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014787

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 87.10 m2

Rdzaj własności: Spółdzielcze własnościowe z KW

Typ budynku: Blok mieszkalny

Piętro: 6/6

Liczba pokoi: 5

Rok budowy: 1995

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Do odświeżenia

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(Parking ogólnodostępny)
Piwnica
Winda
Ogródek

Dochodowe mieszkanie - 5 pokojowe w Gdyni Leszczynki Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, które obecnie funkcjonuje jako mieszkanie wynajmowane na pokoje - obecnie mieszkanie przynosi dochody na poziomie 3.500 zł/miesięcznie. Na 87m2 składa się 5 samodzielnych pokoi, z czego dwa z nich posiadają wyjście na balkon, duża kuchnia z płytą elektryczną, łazienka z wc oraz wc; mieszkanie o ekspozycji na zachód i południe. Dogodna lokalizacja, będzie atutem nie tylko dla rodzin szukających dużego mieszkania z dobrym dojazdem do całego Trójmiasta, ale także dla osób pragnących nabyć nieruchomość jako inwestycję, gdyż istnieje możliwość zakupu mieszkania z przejęciem umów najmu (100% wynajętych pokoi). Nieruchomość znajduje się blisko centrum Gdyni, w niedalekim sąsiedztwie znajdują szkoły, żłobki, przedszkola, dyskonty spożywcze oraz liczne punkty handlowo-usługowe. Atutem mieszkania jest szybki dojazd do Estakady Kwiatkowskiego, ułatwiający dostęp do obwodnicy Trójmiasta oraz pozostałych miast aglomeracji Trójmiasta. Ogrzewanie miejskie, opomiarowane, ciepła woda miejska. Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506234218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2022 Created & Powered by PISI Polska