Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdańsk Jelitkowo, ul.BURSZTYNOWA

2 557 682 PLN34 239 PLN/m2

Rynek: Pierwotny

Nr oferty: OR014796

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 74.70 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 2/2

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 2021

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Deweloperski

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(1 miejsce w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI oraz podatku PCC. Idealne, ciche i spokojne miejsce na wakacje lub do zamieszkania przy morzu na granicy Sopotu i Gdańska. Inwestycja Botanica mieści się w rewelacyjnym miejscu, w Gdańsku Jelitkowie, blisko morza ok. 700m. Apartament gotowy do odbioru. Inwestycja skłąda się z budynków w niskiej zabudowie (3 kondygnacje). Teren osiedla jest w pełni zagospodarowany, urządzona zieleń. Osiedle zamknięte, ochrona 24h, monitoring. Rozkład apartamentu w załączniku. Wysokość apartamentów 2,84m. Do apartamentu przynależy 1 miejsce postojowe w hali garażowej i piwnica w cenie. Na osiedlu dostępny dla mieszkańców klub fitness – sauna sucha i parowa, natryski, sala fitness, pokój wypoczynkowy, pomieszczenia sanitarne, szatnia. W ofercie posiadamy jeszcze inne apartamenty w tej inwestycji. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
502 093 846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2022 Created & Powered by PISI Polska