Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Obłuże, ul.Zielona

390 000 PLN6 555 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014798

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 59.50 m2

Rdzaj własności: Spółdzielcze własnościowe

Typ budynku: Blok mieszkalny

Piętro: 4/4

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 1978

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Na sprzedaż duże mieszkanie na Obłużu Dobra lokalizacja, zapewniająca szybki dojazd do Estakady Kwiatkowskiego, jak również do Obwodnicy Trójmiasta, czy centrum Gdyni. Wokół rozwinięta infrastruktura handlowa, usługowa, punkty gastronomiczne, liczne place zabaw, dużo zieleni wokół, a dodatkowo, dla niezmotoryzowanych niewątpliwą zaletą będzie bliskość przystanków autobusowych. Oferowane mieszkanie 59,5m2, to atrakcyjna oferta szczególnie dla osób młodszych, jako pierwsze mieszkanie, lub drugie, większa. Mieszkanie wymaga odświeżenia, a jego ogromną zaletą jest wyjątkowo dobrze przemyślany układ pomieszczeń oraz ustawne pokoje. Wchodząc do mieszkania - z korytarza mamy dostęp po prawej stronie do sypialni, na wprost jest samodzielna kuchnia, obok łazienka, odrębne wc, po lewej stronie, sypialnia oraz salon z wyjściem na balkon, z którego można dostrzec morza. Mieszkanie dwustronne, usytuowana jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy, Ekspozycja okien wschód-zachód. Duża piwnica w cenie mieszkania. Czynsz letni 400zł, czynsz zimowy 600 zł wraz z funduszem remontowym. Przed budynkiem miejsca postojowe ogólnodostępne, budynek ocieplony. CENA OFEROWANA JEST KWOTĄ WYJŚCIOWĄ, PODLEGAJĄCĄ ROZSĄDNEJ NEGOCJACJI. Serdecznie zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506234218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2022 Created & Powered by PISI Polska