Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Orłowo, ul.BERNADOWSKA

2 383 949 PLN18 019 PLN/m2

Rynek: Pierwotny

Nr oferty: OR014804

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 132.30 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 2/2

Liczba pokoi: 4

Rok budowy: 2021

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Deweloperski

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(2 miejsca w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI oraz podatku PCC. 

Nowe Kolibki to osiedle przy ulicy Bernadowskiej w Gdyni Orłowo. Osiedle tworzyą kameralne, wielorodzinne, dwupiętrowe budynki z halą garażową, na zamkniętym i chronionym terenie. Większość terenu wokół budynków stanowią ogródki przydomowe. Nowoczesna architektura urozmaicona jest eleganckimi detalami i rozległymi balkonami. Słoneczne wnętrza uzyskane są dzięki dużym przeszkleniom. Wszystkie budynki wyposażone są w cichobieżne windy. Dodatkowo na terenie osiedla znajduje się kompleks fitness z saunami dla mieszkańców.

Apartament czteropokojowy usytuowany jest na drugim piętrze. Składa się z dużego salonu, oddzielnej kuchni, trzech pokoi, dwóch łazienek, WC, pralni, garderoby oraz holu. Z pokoju dziennego wyjsćie na balkon.

Rozkład pomieszczeń przedstawiony na rzucie umieszczonym w galerii zdjęć.

Do apartamentu przynależą dwa miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej, jedno miejsce postojowe w hali garażowej na jednoślad oraz komórka lokatorska (3,38 m2) w cenie.

Apartament gotowy do odbioru. 


Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 502 093 846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2023 Created & Powered by PISI Polska