Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Śródmieście, ul.ŚWIĘTOJAŃSKA

515 000 PLN12 748 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014831

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 40.40 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Kamienica

Piętro: 2/3

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 1958

Ogrzewanie: Gazowe

Stan techniczny: Do odświeżenia

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Świetnie mieszkanie, wyłącznie u Nas! Nieruchomość położona w najlepszym punkcie miasta, w ścisłym centrum Gdyni, przy głównej ulicy handlowo-usługowej, w otoczeniu biur, banków, restauracji i eleganckich butików. W pobliżu Bulwar Nadmorski oraz park. Przystanek autobusowy w doległości 50 metrów, jednym słowem idealne miejsce dla osób energicznych pragnących mieszkać w centrum miasta, jak również dla chcących inwestować. Mieszkanie znajduje się na II piętrze 3 piętrowej kamienicy bez windy. Lokal składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym, - osobnego pokoju o powierzchni 24 m2, - łazienki wyposażonej w prysznic, - korytarza. W mieszkaniu wymieniona instalacja elektryczna, ściany malowane w tym roku, na podłogach panele, w łazience płytki. Piec dwufunkcyjny gazowy. Do mieszkania przypisane miejsce postojowe w podwórzu za bramą oraz piwnica. Zapraszam na prezentację! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Joanna Krupińska
517 245 914
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2022 Created & Powered by PISI Polska