Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia Wzgórze Świętego Maksymiliana, ul.BOHATERÓW STARÓWKI WARSZAWSKIEJ

2 500 PLN44 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014834

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 57.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Pawilon handlowy

piętro: 0/0

liczba pokoi: 2

rok budowy: 1968

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Bardzo dobry

Do wynajęcia od zaraz lokal handlowy. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana, w pobliżu bloki mieszkalne, przystanki autobusowe, blisko centrum Gdyni. Przedmiotowy lokal o powierzchni 57m2 składa się z sali głównej o pow. 36,16m2, zaplecza socjalnego 7,51 m2, przestronnego korytarza 9m2 oraz przedsionka i WC o łącznej pow. 4m2. Ogrzewanie i woda gazowe. Dwa lata temu przeprowadzony został generalny remont z wymianą instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. W lokalu znajduje się alarm. Dużą zaletą jest także witryna na całej szerokości lokalu oraz 2 wejścia, jedno prowadzące do środka prosto z chodnika, zaś drugie od strony zaplecza. Lokal świetnie sprawdzi się jako miejsce z przeznaczeniem na handel, usługi kosmetyczne, fryzjerstwo, biuro czy inne usługi. Parking ogólnodostępny. Czynsz dla właściciela 2 500 zł, opłaty eksploatacyjne według zużycia. Kaucja jednomiesięczna. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Joanna Krupińska
517 245 914
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2022 Created & Powered by PISI Polska