Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia Redłowo, ul.Redłowska

2 000 PLN36 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014838

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 55.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Blok mieszkalny

piętro: 0/6

liczba pokoi: 2

rok budowy: 1997

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Dobry

Lokale użytkowe o pow. ok 33m2 na parterze z wejściem bezpośrednio z ulicy na rogu Legionów i Redłowskiej. Do każdego biura przynależy magazyn o pow. ok. 22m2 z tyłu budynku. Wysokość pomieszczeń biurowych ok. 2.5m, wysokość magazynu ok. 2.15m. Wyposażenie widoczne na zdjęciach może zostać w lokalu. Podana cena brutto, wynajem od osoby prywatnej. Opłaty ok. 350zł łącznie z częscią magazynową(ogrzewaną). Wysokość magazynu 1: 2.14m Wymiary: 4m x 5.6m Wysokość magazynu 2: 2.25m Wymiary 5m x 3.4m Wysokość biura 2.4m Wymiary: 6m x 5.5m

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
502 093 846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2022 Created & Powered by PISI Polska