Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Witomino-Radiostacja, ul.Kielecka

420 000 PLN10 742 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014840

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 39.10 m2

Rdzaj własności: Spółdzielcze własnościowe

Typ budynku: Blok mieszkalny

Piętro: 1/4

Liczba pokoi: 1

Rok budowy: 1996

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Do odświeżenia

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Na sprzedaż mieszkanie w budynku z 1996r., położone w lubianej dzielnicy Gdyni – Witomino. Mieszkanie położone na I piętrze, o powierzchni 39,1m2, składa się z pokoju dziennego z dużym oknem zaopatrzonym we francuską balustradę (portfenetr), łazienki z prysznicem i ustawnego korytarza zabudowanego dwoma 2-drzwiowymi szafami Komandor oraz wyposażonej kuchni. Całość utrzymana w jasnych barwach, na podłodze zadbany parkiet dębowy. Z mieszkania rozciąga się widok na zieleń, gdyż budynek bezpośrednio graniczy z leśnymi terenami rekreacyjnymi. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego, kameralnego budynku. Budynek zbudowany przez cenionego dewelopera Hossa. Na terenie osiedla znajdują się miejsca postojowe dla właścicieli lokali. W najbliższym otoczeniu znajduje się pełna infrastruktura handlowo - usługowa: kilka minut zajmie nam droga do Biedronki czy Lidla, ponadto funkcjonują tu inne liczne sklepiki, przychodnia, usługi fryzjerskie, przedszkole oraz szkoła. Witomio, to dzielnica świetnie skomunikowana z centrum, jeden przystanek autobusowy do SKM i galerii Riwiera, 2 przystanki do ulicy Świętojańskiej. Amatorzy aktywnego trybu życia także coś ciekawego dla siebie znajdą, gdyż wokół znajdują się piękne tereny zielone, szlaki turystyczne, jak również basen. Mieszkanie świetnie sprawdzi się jako jako mieszkanie dla pary, singlana lub na cele inwestycyjne. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. KREDYTY? Tylko u nas! Bez żadnych dodatkowych opłat!

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506234218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2022 Created & Powered by PISI Polska