Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia Śródmieście, ul.ABRAHAMA ANTONIEGO

4 500 PLN50 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR013569

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 90.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 4/5

liczba pokoi: 4

rok budowy: 1936

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Bardzo dobry

Atrakcyjna oferta. Lokal biurowy w prestiżowej lokalizacji, w samym centrum Gdyni -odcinek ulicy Abrahama, gdzie znajduje się deptak pieszo-jezdny, tzw. woonerf, między ul. 10 Lutego a Batorego, blisko morza oraz Bulwaru Nadmorskiego. W sąsiedztwie rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Bardzo dobra komunikacja, blisko przystanki autobusowe oraz linia SKM. Lokal po kapitalnym remoncie, w bardzo wysokim standardzie, podobnie, jak pozostałe biura w tej solidnej, zadbanej kamienicy, usytuowany na 4 piętrze w pięciopiętrowej kamienicy z nową windą, dostępny od zaraz. Możliwość prowadzenia kancelarii, działalności biurowej, kosmetycznej, itp. Na powierzchnię 90 m2 składają się 4 pokoje (24 m2 + 22 m2 z balkonem +22m2, 14m2), zaplecze socjalne- kuchnia ok. 7m2, WC oraz hol. W lokalu zainstalowano świecące światłem dziennym energooszczędne panele ledowe na sufitach, instalację alarmową, komputerową. Do podanej ceny najmu należy doliczyć podatek VAT. Opłaty eksploatacyjne latem ok. 600 zł/zimą ok. 990 zł + prąd. Obowiązuje jednomiesięczna kaucja. Polecam oraz zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
506385659
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2022 Created & Powered by PISI Polska