Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia Śródmieście, ul.Starowiejska

2 700 PLN95 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014852

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 28.40 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 0/6

liczba pokoi: 2

rok budowy: 1945

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Do odświeżenia

Gdynia Śródmieście Do wynajęcia lokal na parterze z dużymi witrynami, w ścisłym centrum Gdyni, przy bardzo ruchliwej ulicy Starowiejskiej, łączącej dworzec z główmi ulicami miasta. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. W pobliżu restauracje, sklepy, lokale usługowe, nasilony ruch pieszy i kołowy. Lokal składa się z sali sprzedażowej z witryną na całej szerokości oraz zaplecza socjalnego o powierzchni 4,0m2. Ogrzewanie lokalu miejskie, opomiarowane. Lokal nalęży odświeżyć /przemalować. Czynsz najmu - 2700 zł netto. Opłaty administracyjne wynoszą latemm 190zł zimą 250 zł, należy doliczyć jeszcze opłaty eksploatacyjne, wg zużycia. Kaucja- jednomiesięczna kwota czynszu. ZAPRASZAM! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506234218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2022 Created & Powered by PISI Polska