Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia, ul.PLAC KASZUBSKI

6 000 PLN65 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014980

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 93.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Apartamentowiec

piętro: 3/11

liczba pokoi: 3

rok budowy: 2012

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Wysoki standard

Lokal użytkowy w reprezentacyjnym, apartamentowcu Transatlantyk w centrum Gdyni. Doskonała lokalizacja, blisko morza. W pobliżu dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane. Budynek chroniony i monitorowany, przy wejściu znajduje się recepcja. Lokal usytuowany na trzecim piętrze eleganckiego apartamentowca z 2011 roku z windą i bardzo ładną klatką schodową. Na powierzchnię ok. 93 m2 o wys. 2,80m, składają się dwa gabinety, sala konferencyjna, pomieszczenie na archiwum, łazienka oraz korytarz. Nieruchomość urządzona w wysokim standardzie, podłoga z drewna dębowego, alarm, czujki ppoż. klimatyzacja. Z lokalu wyjście na duży balkon, z którego rozpościera się widok na Gdynię. Nieruchomość idealna pod siedzibę firmy, kancelarię czy biuro. Do lokalu przynależą dwa miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej w cenie 250 zł/mies. za jedno. Czynsz najmu 6 000 zł +VAT, nie obejmuje umeblowania. Najem lokalu bez umeblowania. Media: ciepła woda i centralne ogrzewanie miejskie-opomiarowane. Opłaty eksploatacyjne wynoszą ok. 984zł/miesiąc. Polecam oraz zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Joanna Krupińska
517 245 914
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2022 Created & Powered by PISI Polska