Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia Działki Leśne, ul.Warszawska

4 815 PLN45 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR014861

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 107.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 1/2

liczba pokoi: 4

rok budowy:

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Bardzo dobry

Reprezentacyjny budynek usytuowany przy jednej z głównych ulic Gdyni. Biuro o powierzchni 107 m2 mieści się na 1 piętrze, bez windy. Wejście do oferowanej nieruchomości z klatki schodowej od podwórza. W skład nieruchomości wchodzą 4 pomieszczenia biurowe, hol z recepcją, pomieszczenie socjalne oraz łazienka. Ogrzewanie gazowe. Parking ogólnodostępny przy ulicy. Prąd, woda, ogrzewanie gazowe - opłaty według zużycia - liczniki. Lokal użytkowo - biurowy lub mieszkanie, Lokal całkowicie odświeżony - powierzchnia około 107m2, I piętro, 4 pokoje - w tym jeden pokój przygotowany na aneks kuchenny, duży hol ( recepcja), pomieszczenie socjalno-sanitarne, osobne WC, dwa balkony, ogrzewanie gazowe, ciepła woda, obiekt chroniony. Umowa na czas nieokreślony - do uzgodnienia okres wypowiedzenia - kaucja do uzgodnienia Umowa na czas określony - od 3 do 10 lat, kaucja do uzgodnienia w zależności od okresu umowy najmu, Cena najmu za 1m2 wynosi 45zł netto plus VAT, Opłata za media zużycie opomiarowane w/g odczytu licznika-woda,ogrzewanie , Prąd, internet światłowód orange - własna umowa najemcy z dostawcą , Koszty eksploatacji - sprzątanie,odśnieżanie we własnym zakresie lub do uzgodnienia, Parkowanie - wokół wolne miejsca bezpłatne lub parking płatny - parkometr miejski II strefa, Czynsz wynosi 4 815 zł netto plus VAT, dodatkowo opłaty administracyjne około 200 zł/miesięcznie. Lokal słoneczny, jasny, okna wychodzą na 3 strony. Kaucja do uzgodnienia, w zależności od rodzaju umowy. Lokal idealny pod biura, kancelarię prawną, salon kosmetyczny, czy gabinety lekarskie. Możliwość własnej aranżacji powierzchni. Dostępny od zaraz. Aktualne zdjęcia, remont zostanie ukończony za około 2 tygodnie. Można połączyć powierzchnie z II piętrem (99m2) oraz z parterem (około 330m2), wtedy całość powierzchni będzie wynosić około 530 m2. Na powierzchnię na parterze obowiązuje półroczne wypowiedzenie. Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Tomasz Rakowski
506 385 659
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2022 Created & Powered by PISI Polska