Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia Śródmieście, ul.Świętojańska

9 900 PLN71 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR015030

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 140.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 0/4

liczba pokoi: 5

rok budowy: 1950

ogrzewanie: Elektryczne

stan techniczny: Bardzo dobry

Lokal handlowy w samym centrum Gdyni, na jednej z najbardziej ruchliwych i prestiżowych ulic miasta - ul. Świętojańskiej. W otoczeniu restauracji, eleganckich sklepów czy lokali usługowych. Wspaniała lokalizacja - bardzo duży ruch pieszych. Kilkaset metrów do morza, teatru, kina. Nieruchomość położona w gdyńskiej kamienicy. Lokal po kapitalnym remoncie, w jego skład wchodzą: pomieszczenie usługowe o pow. 115m2, pomieszczenie magazynowe o pow. 13m2, pomieszczenie socjalne 4m2, komórka 5m2 oraz dwie toalety. Wyposażony w klimatyzację (latem chłodzi, zimą nagrzewa), alarm, kamery. Lokal bezczynszowy, opłaty tylko za zużyte media. Woda podgrzewana elektrycznie. Wymagana kaucja jednomiesięcznego czynszu najmu. Czynsz najmu 9 900zł netto/brutto. Cena do negocjacji. Polecam i zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Joanna Krupińska
517 245 914
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2022 Created & Powered by PISI Polska