Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana, ul.ŚWIĘTOJAŃSKA

2 700 PLN57 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR015050

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 47.20 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 0/5

liczba pokoi: 2

rok budowy: 1936

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Do adaptacji

Do wynajęcia od zaraz lokal handlowy Nieruchomość znajduje się na ulicy Świętojańskiej, pośród lokali usługowych i handlowych, nieopodal ciągów komunikacyjnych SKM, ZKM, w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego. Bezpośrednio przed lokalem miejsca postojowe ogólnodostępne. Przedmiotowy lokal o powierzchni 47m2 składa się z sali głównej, części kuchennej, zaplecza, pomieszczenia z dużym zlewem dwukomorowym oraz pomieszczenia wc. Dużą zaletą jest także witryna na całej szerokości lokalu oraz 2 wejścia, jedno prowadzące do środka prosto z chodnika, zaś drugie od strony zaplecza Lokal świetnie sprawdzi się jako miejsce z przeznaczeniem na handel, usługi kosmetyczne, fryzjerstwo, kawiarnię czy inne usługi. Kwota najmu jest ceną netto, należy doliczyć podatek VAT. Ponadto najemca będzie ponosił koszty 275zł +vat, jest to opłata stała za C.O. plus fundusz remontowy. Woda rozliczana oddzielnie na podstawie odczytów liczników dokonywanych przez Administrację + opłata za zużycie prądu. W budynku jest gaz. Prąd: moc przyłączeniowa = 16,5 kWh, wielkość zabezpieczenia głównego przedlicznikowego = 32 A, układ 3-fazowy. Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Polecam! Zapraszam na prezentację

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Joanna Krupińska
517 245 914
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2022 Created & Powered by PISI Polska