Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdańsk Łostowice, ul.NIEPOŁOMICKA

298 248 PLN10 550 PLN/m2

Rynek: Pierwotny

Nr oferty: OR015112

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 28.27 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 0/3

Liczba pokoi: 1

Rok budowy: 2022

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Deweloperski

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Nowa inwestycja w Trójmieście W Gdańsku w spokojnej i zielonej części miasta znajduje się nowoczesny zespół budynków wielorodzinnych o unikalnym położeniu. Inwestycja dewelopera Murapol – Osiedle Zdrovo to kameralne osiedle skierowane do osób ceniących wygodę przejawiającą się nie tylko w architekturze, ale również w innowacyjnych rozwiązaniach technicznych. Komfort i nowoczesne rozwiązania gwarantowane są także dzięki rozwiązaniu typu Smart Home, warto wspomnieć, iż w każdym lokalu znajdują się filtry powietrza, a jako dodatkowy atut to dwie stacje ładowania pojazdów elektrycznych na terenie inwestycji. W niewielkiej odległości od osiedla znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, przedszkola, przystanki autobusowe, a na terenie osiedla – place zabaw. Budynki 3- piętrowe oraz 1- piętrowe z szerokimi klatkami schodowymi, wszystkie mieszkania posiadają balkon lub ogród. Ogrzewanie miejskie. Mieszkanie położone na parterze 3-pietrowego budynku o powierzchni 28,27m2, składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie jednostronne, z salonu wyjście do ogrodu. Miejsce postojowe dodatkowo płatne 20 000 zł. W ofercie posiadamy lokale mieszkalne o powierzchni do 27m2 do 74m2. kawalerki o powierzchni ok. 27 mkw.mieszkania 2-pokojowe o powierzchni od 30 m2. do 58 m2.mieszkania 3-pokojowe już od 49 m2. do 51 m2.mieszkania 4-pokojowe o powierzchni od 55 m2 do 74 m2. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Joanna Krupińska
517 245 914
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2022 Created & Powered by PISI Polska