Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia Kamienna Góra, ul.Sienkiewicza Henryka

17 000 PLN89 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR015196

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 190.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Rezydencja

piętro: 2/2

liczba pokoi: 5

rok budowy: 1936

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Bardzo dobry

Ekskluzywna przestrzeń z widokiem na morze - Gdynia Kamienna Góra Do wynajęcia ekskluzywna nieruchomość, położona w odległości kilkudziesięciu metrów od plaży, w dwukondygnacyjnej, odnowionej kamienicy z przepięknym widokiem na morze. Dużym atutem - poza lokalizacją- będzie samo biuro, dające poczucie nieograniczonej przestrzeni, uzyskanej dzięki ponad 3m wysokości i licznym przeszkleniom. Lokal może pełnić funkcję zarówno biurową jak i mieszkalną. Nieruchomość o powierzchni 190m2 składa się z 5 niezależnych pokoi, jednej łazienki z wc, zaś na 130m2 tarasie została urządzona część socjalna, pełniąca funkcję mini kuchni. Dodatkowo, pokoje posiadają wyjście na balkon, całość utrzymana w nienagannej elegancji, posesja ogrodzona, kamienica z odnowioną elewacją, w pomieszczeniach ogrzewanie ścienne oraz podłogowe, łazienka z kabina prysznicową. Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcie 2 garaży w cenie po 400zł +VAT. Apartament do własnej aranżacji. Obowiązuje 1-miesięczna kaucja. Do kwoty najmu należy doliczyć podatek VAT oraz koszty eksploatacyjne oraz administracyjne w wysokości 500zł. Serdecznie zapraszam na prezentację oraz zapoznanie się z wszystkimi naszymi ofertami. W naszej bazie posiadamy również niepublikowane w Internecie propozycje z rynku Off Market. Oksana Kobarynko, telefon 506-234-218, email: oksana@orfin.net.pl W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506234218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2022 Created & Powered by PISI Polska