Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia Śródmieście, ul.Starowiejska

7 500 PLN66 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR015264

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 114.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 0/5

liczba pokoi: 9

rok budowy: 1950

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Do odświeżenia

Atrakcyjna cena, doskonała lokalizacja, szybkie wydanie

Lokal handlowo-usługowy położony w samym centrum Gdyni, przy ruchliwej ul. Starowiejskiej, w pobliżu rozmaitych lokali usługowych, sklepów, restauracji, barów, szpitala itp. Lokal na parterze, z dużymi witrynami i wejściem bezpośrednio z chodnika, o pow. 114m2.

Na powierzchnię parteru składa się duża sala sprzedażowa o pow. 83,09m2, magazyn o pow. 24,66m2, pomieszczenie biurowe o pow. 9,34m2 oraz pokój o pow. 5,27m2.  Lokal jest bardzo dobrze widoczny z ulicy, posiada dużą witrynę, dzięki czemu lokal jest dobrze doświetlony. Lokal jest ustawny, w stanie technicznym wymagającym odświeżenia. Przed lokalem istnieją ogólnodostępne miejsca parkingowe wzdłuż ulicy. Lokal posiada drugie wejście od strony podwórza. Opłaty za ogrzewanie wynoszą ok. 1zł/m2 latem, 7,5zł/m2 zimą + prąd i woda wg. zużycia. Obowiązuje kaucja. Podana cena jest kwotą nettoW razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Serdecznie zapraszam na prezentację oraz zapoznanie się z wszystkimi naszymi ofertami. W naszej bazie posiadamy również niepublikowane w Internecie propozycje z rynku Off Market.


Oksana Kobarynko, tel. 506 234 218, email: oksana@orfin.net.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 


 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608081069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2023 Created & Powered by PISI Polska