Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Wzgórze Świętego Maksymiliana, ul.Śniadeckich

950 000 PLN15 008 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR015271

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 63.30 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 3/3

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 2012

Ogrzewanie: Gazowe

Stan techniczny: Bardzo dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(1 miejsce w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

2 pokojowy apartament z dużym tarasem Kameralna, 4 kondygnacyjna kamienica przy ulicy Śniadeckich powstała w 2012r. znajduje się w bliskim sąsiedztwie węzła komunikacyjnego Wzgórze św. Maksymiliana. Lokalizacja odpowiednia dla osób ceniących bliskość plaży, Bulwaru, cz lubianej Polanki Redłowskiej, w niedalekiej odległości sklepy sieciowe oraz osiedlowe. Przedmiotowy apartament z dużym tarasem, położony jest na III piętrze, dzięki czemu mamy ładny, panoramiczny widok na okolicę. Budynek zaopatrzony w cichobieżną windę. W apartamencie znajduje się salon połączony z częścią kuchenną oraz sypialnia, łazienka, garderoba oraz hol. Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w hali garażowej, dodatkowo i obligatoryjnie płatne 35.000-zł. Nieruchomość zarządzane przez wspólnotę. Opłaty eksploatacyjne wraz z funduszem remontowym wynoszą około 800 zł. w sezonie letnim i 950 zł. w sezonie zimowym. Ekspozycja okiem na wschód, północ i zachód. W podziemiu hala garażowa na 10 stanowisk zapewnia mieszkańcom wygodne parkowanie. Serdecznie zapraszam na prezentację oraz zapoznanie się z wszystkimi naszymi ofertami. W naszej bazie posiadamy również niepublikowane w Internecie propozycje z rynku Off Market. Oksana Kobarynko, telefon 506-234-218, email: oksana@orfin.net.pl W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506234218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2022 Created & Powered by PISI Polska