Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdańsk Wyspa Sobieszewska, ul.Łąkowa

884 985 PLN27 180 PLN/m2

Rynek: Pierwotny

Nr oferty: OR015329

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 32.56 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 0/2

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 2023

Ogrzewanie: Kotłownia lokalna

Stan techniczny: Deweloperski

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC. Apartament w kolejnym etapie inwestycji Sol Marine Sol Marina to unikatowy koncept apartamentów połączonych z luksusową mariną w Gdańsku Sobieszewie. Podstawowym założeniem, który przyświecał twórcom inwestycji było połączenie bliskości natury i elitarnego charakteru budynków apartamentowych. Całość inwestycji powstanie w trzech etapach. W II etapie powstaje aż 127 apartamentów o powierzchni od 26 do 86 mkw. W inwestycji Sol Marina będą dostępne miejsca do cumowania jachtu lub łodzi motorowej. Do apartamentu można dokupić miejsce postojowe naziemne za 30 750 zł brutto oraz miejsce na jacht w marinie za 307 500 zł brutto. W pełni wyposażone nabrzeże z własnym kapitanatem, znajdzie się tu wiele atrakcji zarówno dla miłośników życia na wodzie, jak i na lądzie. Dodatkowo w budynku apartamentowym powstanie prywatny basen, sauna mokra i sucha, sala fitness, salon klubowy, restauracja, sala zabaw dla dzieci, klub jachtowy, sala bankietowa i konferencyjna. Szczegóły dotyczące rzutu apartamentu znajdują się w galerii zdjęć. Dodatkowo posiadamy w ofercie inne dostępne apartamenty tej inwestycji. Termin odbioru II etapu inwestycji już w 2023 r. Cena zawiera podatek 23% VAT. Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Tomasz Rakowski
506 385 659
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2022 Created & Powered by PISI Polska