Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia Redłowo, ul.ALEJA ZWYCIĘSTWA

6 000 PLN81 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR015403

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 74.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Apartamentowiec

piętro: 0/12

liczba pokoi: 1

rok budowy: 2012

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Do adaptacji

Lokal w Gdyni Redłowo  do wynajęcia od zaraz 

 

Lokal znajduje się w ciągu handlowym, w miejscu z dużym natężeniem ruchu zarówno kołowego jak i pieszego, ogromne zaplecze mieszkalne.

Na 74m2 przestrzeni składa się  pomieszczenie główne o powierzchni około 70m2 z witrynami na całej szerokości obiektu oraz toaleta i część socjalna 4m2. Lokal posiada niezależne wejście bezpośrednio z chodnika. Na podłogach kafelki, ściany wymagają przemalowania, lokal do własnej adaptacji. Możliwość prowadzenia małej gastronomii, w pomieszczeniu jest siła. Obowiązuje jednomiesięczna kaucja.

Opłaty eksploatacyjne lato/zima ok. 620zł + prąd. Do lokalu jest przypisane miejsce postojowe oraz jest dostępne miejsce na reklamę w cenie najmu. Polecam oraz zapraszam na prezentację.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506234218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2023 Created & Powered by PISI Polska