Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia Śródmieście, ul.ŚWIĘTOJAŃSKA

3 200 PLN65 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR015411

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 49.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 0/5

liczba pokoi: 2

rok budowy:

ogrzewanie: Elektryczne

stan techniczny: Dobry

Rewelacyjna lokalizacja w samym Centrum Gdyni, lokal użytkowy położony przy ulicy Świętojańskiej, która stanowi główną ulicę handlową miasta. Bardzo duży ruch pieszy w okolicy. Do Skweru Kościuszki 1 km, do Bulwaru 1500 m, a na plażę Miejską 800 m. 

Lokal znajduje się na parterze budynku i posiada bezpośrednie wejście z chodnika. Wyposażony jest w duże witryny, składa się z WC, nie wielkiego pomieszczenia socjalnego, jest dodatkowe wejście do lokalu od strony podwórza. Idealne na sklep, salon kosmetyczny, fryzjerski, gabinet, polacówkę finansowo-ubezpieczeniową itp.

Dodatkowo do wynajęcia trzy piwnice o pow. 5 m2, 14 m2 oraz 25 m2, każda płatna 100 zł brutto.

Miejsce parkingowe z tyłu budynku.

Brak czynszu do administracji. Ogrzewanie elektryczne, woda ogrzewana przepływowym podgrzewaczem.

Czynsz najmu 3 200 brutto.


Serdecznie zapraszam na prezentację oraz zapoznanie się ze wszystkimi naszymi ofertami. W naszej bazie posiadamy również niepublikowane w Internecie propozycje z rynku Off Market.

Oksana Kobarynko - tel. 506 234 218 , email: oksana@orfin.net.pl

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506234218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2023 Created & Powered by PISI Polska