Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Śródmieście, ul.Arkadiusza Rybickiego

7 000 000 PLN42 424 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR015422

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 165.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 2/4

Liczba pokoi: 6

Rok budowy: 2020

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Wysoki standard

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(2 miejsca w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

Niepowtarzalana oferta apartamentu 2-poziomowego w inwestycji Yacht Park przy marinie jachtowej. Apartament wykończony w podwyższonym nowoczesnym standardzie. Oferta obejmuje 2 apartamenty (oddzielne księgi wieczyste) połączone razem wewnętrzną klatką schodową. Część dzienna (salon z aneksem kuchennym, pokojem i toaletą) znajduje się na 2 piętrze, część nocna (4 sypialnie, 2 łazienki) na 1 piętrze. Na każdym poziomie duży taras z widokiem na marinę jachtową - rzuty załączone w zdjęciach. W apartamencie zainstalowany jest system inteligentnego domu - zdalnie sterowany system audio, klimatyzacja, ogrzewanie. Na podłogach deska dębowa, wszystkie zabudowy pokryte fornirem dębowym. W salonie tym czasowy stół drewniany zostanie zastąpiony dużym szklanym stołem. Opłaty miesięczne ok. 2000zł plus prąd. Do mieszkania przynależą 2 piwnice(4.2m2 i 3.5m2) oraz 2 miejsca postojowe w hali garażowej dodatkowo płatne 200 tys zł . Możliwość dzierżawy miejsca cumowniczego w marinie jachtowej przy budynku.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 502 093 846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2022 Created & Powered by PISI Polska