Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal gastronomiczny - Gdynia Śródmieście, ul.Abrahama Antoniego

13 400 PLN65 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR015433

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 205.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 0/5

liczba pokoi: 12

rok budowy: 1960

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Wysoki standard

Wyjątkowa oferta gotowej restauracji. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę lokalu gastronomicznego- cieszącą się dużą popularnością znaną i lubianą, bardzo dobrze funkcjonującą restaurację „KREW I WODA Pieterwas”, wielokrotnie nagradzaną przez kulinarne autorytety, odwiedzaną przez znakomitych gości (informacja dla zainteresowanych powodem rezygnacji: nie jest ona wynikiem złej kondycji tej działalności). Przedmiotowy lokal z rozpoznawalnym adresem-narożny, położony między ulicą Świętojańską, Armii Krajowej i ulicą Abrahama, czyli w samym centrum Gdyni, gwarantuje duży ruch pieszy. Panoramiczne witryny z dwóch stron, od strony ciągu komunikacyjnego, narożnego. Przy lokalu jest możliwość aranżacji ogródka z 2. stron o pow. ok. 40m2. Restauracja w nowoczesnej odsłonie: na poziomie parteru zarówno sala konsumpcyjna, jak i część kuchenna, z możliwością bezpośredniego uczestnictwa w kulinarnym spektaklu. Przestrzeń świetnie zaaranżowana, dzięki odważnej aranżacji, stwarzająca także poczucie przebywania w unikalnym i wyjątkowym miejscu. Parter może jednocześnie pomieścić 50. gości, natomiast istnieje także możliwość zorganizowania eventu na 100 osób. Całkowita powierzchnia wynosi 205m2 a w tym: poziom parteru- 173m2 o wys. 3,55m, poziom -1 - 32m2 o wys. 2,74m (szczegółowe wymiary pokazane są na zdjęciach), dodatkowo w podwórzu pomieszczenie magazynowe. Lokal wyposażony jest w monitoring, system alarmowy, klimatyzację, doskonałą wentylację. Na terenie posesji parking na 1 samochód do wyłącznej dyspozycji najemcy. W pobliżu znajduje się duży parking. Jest zgoda wspólnoty na sprzedaż alkoholu i prowadzenie gastronomii. Szyldy reklamowe na elewacji nie wymagają dodatkowych opłat do wspólnoty. Restauracja jest po kapitalnym remoncie, do przejęcia z kompletnym urządzeniem i wyposażeniem w kwocie 1mln złotych do negocjacji; w przypadku częściowego przejęcia wyposażenia, kwota będzie ustalana w toku indywidualnych negocjacji. Obecne warunki umowy obowiązują do 30 kwietnia 2025 roku, jednak właściciele dopuszczają z następnym najemcą umowę długoterminową. Cena najmu wynosi 13 400 zł netto + VAT, opłaty eksploatacyjne zimą do tego okresu wynosiły 1 630,00zł netto+VAT z ogrzewaniem, do tej kwoty należy doliczyć koszt zużycia prądu i wody. Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608081069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2022 Created & Powered by PISI Polska