Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia Śródmieście, ul.Świętojańska

4 000 PLN51 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR015548

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 79.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 0/5

liczba pokoi: 2

rok budowy: 1935

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Bardzo dobry

Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy położony na parterze w samym centrum Gdyni, w środkowej części jednej z najbardziej ruchliwych i prestiżowych ulic miasta - ul. Świętojańskiej.  W otoczeniu restauracji, eleganckich sklepów, czy lokali usługowych. Wspaniała lokalizacja - bardzo duży ruch pieszych. Kilkaset metrów do morza, teatru, kina.Nieruchomość położona w gdyńskiej, bardzo zadbanej  kamienicy. Miejsce na reklamę.

Całość składa się z powierzchni handlowej (ok. 46m2) z bezpośrednim wejściem z ulicy, a także pomieszczeń na poziomie piwnic o pow. 33m2, w tym między innymi: biuro 20m2, zaplecze socjalne+ WC ok. 6m2- w bardzo dobrym stanie. Lokal jest w pełni wykończony, z instalacją alarmową oraz kamerami, gaz w budynku, ogrzewanie miejskie, woda podgrzewana podgrzewaczem przepływowym. Reklama na elewacji bez dodatkowych opłat. Cena najmu 4000 zł netto, plus opłaty administracyjne oraz  za media zgodnie ze zużyciem, ogrzewanie z sieci miejskiej. Polecam!!


OFERTA GODNA UWAGI! POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.


Serdecznie zapraszam na prezentację oraz zapoznanie się z wszystkimi naszymi ofertami. W naszej bazie posiadamy również niepublikowane w Internecie propozycje z rynku Off Market.


Oksana Kobarynko,  telefon 506-234-218, email: oksana@orfin.net.pl
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506234218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2023 Created & Powered by PISI Polska