Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Śródmieście, ul.Świętojańska

5 533 PLN55 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR015645

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 100.50 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Kamienica

Piętro: 5/6

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 1937

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Bardzo dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Cudowna lokalizacja, ciche mieszkanie w głębi miasta, a morze na wyciągniecie dłoni...

Nieruchomość położona przy ulicy Świętojańskiej, nieopodal Skweru Kościuszki, kilkadziesiąt metrów od CH Batory, kilkaset metrów od takich atrakcji jak Gdyńska Szkoła Filmowa czy Teatr Muzyczny, zaś jeśli przyjdzie komuś ochota na wieczorne eksplorowanie miasta, z łatwością odnajdzie się w tej przestrzeni.
Apartament o powierzchni ponad 100m2 znajduje się na IV piętrze w odnowionej i ocieplonej kamienicy z windą oraz z zadbaną klatką schodową. Mieszkanie dwustronne z ekspozycją okien na wschód i zachód, apartament składa się z 3 samodzielnych sypialni, kuchni oraz łazienki z wc i korytarza. Mieszkanie jest utrzymane w jasnych barwach, posiada dużą szafę wnękowa. W łazience znajdziemy prysznic, toaletę, umywalkę z szafką oraz lustro, zaś na podłodze kafle. Mieszkanie poza kuchnią i łazienką nie posiada żadnych mebli. Nie jest wymagany najem okazjonalny, zwierzęta nie są mile widziane. Umowa najmu obejmuje 12 miesięcy, kaucja 2-miesięczna. Mieszkanie dostępne od zaraz.
Czynsz wynosi 5.533 zł + media - woda wg zużycia, wywóz nieczystości, ogrzewanie (około 400zł latem/1000zł zimą) . Kaucja 13000  

Serdecznie zapraszam na prezentację oraz zapoznanie się z wszystkimi naszymi ofertami. W naszej bazie posiadamy również niepublikowane w Internecie propozycje z rynku Off Market.
Oksana Kobarynko, telefon 506-234-218, email: oksana@orfin.net.pl W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506234218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2023 Created & Powered by PISI Polska