Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Śródmieście, ul.Słupecka

3 888 PLN55 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR015670

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 70.20 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Kamienica

Piętro: 1/4

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 1935

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Bardzo dobry

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Wyremontowane,  słoneczne i dobrze zlokalizowane mieszkanie na Działkach Leśnych

 

Mieszkanie dedykowane osobom szukającym  cichej i spokojnej okolicy oraz ceniącym bliskość pełnej infrastruktury handlowo - usługowej.
Działki Leśne to jedna z najstarszych i najbardziej lubianych dzielnic Gdyni, która z jednej strony graniczy ze śródmieściem, dzięki czemu mamy zapewnioną komfortową komunikację z centrum miasta, natomiast a z drugiej strony sąsiadujemy z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Mieszkanie znajduje się przy ul. Słupeckiej w Gdyni. 

Mieszkanie o powierzchni 70m2 znajduje się na I piętrze zadbanej kamienicy, składa się z  3 niezależnych pokoi, przestronnej kuchni oraz łazienki. W pokojach na znajdują się panele, zaś w kuchni i łazience płytki. Kuchnia jest jasna, wyposażona w lodówkę, okap, piekarnik, zmywarkę oraz płytę elektryczną. Łazienka wyposażona jest w prysznic z deszczownicą, toaletę, zlew z szafką oraz lustro. Pokoje nie posiadają żadnych mebli.

 
Sam budynek jest ocieplony, ogrodzony, a wejście do wyremontowanej klatki zabezpieczone jest domofonem.  Czynsz wynosi 3887,10 zł netto + media (woda, wywóz nieczystości - około 180 zł w zależności od zużycia, ogrzewanie gazowe). 
Nie jest wymagany najem okazjonalny, zwierzęta nie są mile widziane. Umowa najmu obejmuje 12 miesięcy, kaucja 2-miesięczna.

 

 

Serdecznie zapraszam na prezentację oraz zapoznanie się z wszystkimi naszymi ofertami. W naszej bazie posiadamy również niepublikowane w Internecie propozycje z rynku Off Market.

Oksana Kobarynko,  telefon 506-234-218, email: oksana@orfin.net.pl   W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. 

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. 

 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506234218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2023 Created & Powered by PISI Polska