Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Śródmieście, ul.Żeromskiego

857 670 PLN17 776 PLN/m2

Rynek: Pierwotny

Nr oferty: OR015714

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 48.25 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 0/4

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 2024

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Deweloperski

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(Garaż pod budynkiem)
Piwnica
Winda
Ogródek

Blisko morza -Apartamenty Premium


Prestiżowa lokalizacja, elegancka i nowoczesna architektura to słowa, które dobrze oddają nowoczesną inwestycję znajdującą się w Centrum Gdyni.

Założenie  Żeromskiego 7 obejmuje ponad 70 apartamentów w dogodnych układach: studio oraz apartamenty 2-3 pokojowe, w  metrażach od 26m2  do 101m2. Klienci mogą obecnie wybrać najlepszą dla siebie opcję mieszkania – z ogrodem, z balkonem, z antresolą lub z tarasem. Apartamenty godne polecenia rodzinom, z uwagi na możliwość natychmiastowego korzystania z głównych atrakcji miasta takich jak plaża miejska, skwer Kościuszki, czy Teatr Muzyczny, jak również ze zwykłych wygód wynikających z tej lokalizacji - w postaci bliskości szkół, przedszkoli, opieki medycznej czy licznych restauracji, co z pewnością docenią i inwestorzy, poszukujący lokali jako lokat kapitału. Termin realizacji:  marzec 2024 r.

Zakup bez 2% podatku PCC.

Rozkład pomieszczeń w załączniku ze zdjęciami.

Apartament o powierzchni 48,25 m2 składa się z:

- salon z aneksem kuchennym (23,85 m2),
- sypialnia (11,63 m2),
- łazienka (4,43 m2),
- korytarz (6,04 m2),
- taras (33,34 m2),

- ogród (75,99 m2).

Cena miejsca postojowego - 40 000 zł.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506234218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2023 Created & Powered by PISI Polska