Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia Śródmieście, ul.Świętojańska

4 600 PLN54 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR015027

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 85.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 0/4

liczba pokoi: 2

rok budowy: 1950

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Bardzo dobry

Bardzo dobra lokalizacja. Lokal w centrum Gdyni przy głównej ulicy miasta Świętojańskiej, przy bardzo ruchliwym odcinku ulicy.

Lokal o powierzchni 85m2 z możliwością podziału na dwa mniejsze lokale z osobnym wejściem do każdego z nich. W lokalu na podłodze położone kafle. Szeroka panoramiczna witryna. Ogrzewanie i woda piecem gazowym, dwufunkcyjnym. Z lokalu jest wyjście na podwórze drzwiami wychodzącymi na klatkę schodową. Lokal o wysokości 3,60m.

Na zewnątrz możliwość umieszczenia szyldu na budynku bez dodatkowych opłat.

Możliwość prowadzenia działalności gastronomicznej.

Cena najmu 4600zł netto + VAT zawiera bez dodatkowych opłat eksploatacyjnych, poza kosztem zużycia wody, prądu i gazu. 

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Joanna Krupińska
517 245 914
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2023 Created & Powered by PISI Polska