Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Redłowo, ul.Szarych Szeregów

2 820 000 PLN15 393 PLN/m2

Rynek: Pierwotny

Nr oferty: OR015875

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 183.20 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 1/2

Liczba pokoi: 6

Rok budowy: 2022

Ogrzewanie: Gazowe

Stan techniczny: Deweloperski

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(Garaż)
Piwnica
Winda
Ogródek

Gdynia, dzielnica Redłowo na sprzedaż Apartament z panoramicznym widokiem ( ok. 184 m2)

Zalety

Gdynia dzielnia Redłowo na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim 2 poziomy, znakomita lokalizacja na wzgórzu z niepowtarzalnym panoramicznym widokiem na Redłowo. Apartament od zaraz do wydania.

Lokalizacja

Gdynia Redłowo to spokojna dzielnia skupia się wokół rezerwatu Kępa Redłowska, duża ilość ścieżek spacerowych, wyznaczone miejsca spotkań piknikowych. W niedalekiej odległości plaża, spacerem wzdłuż plaży do klifu Orłowskiego, komunikacja autobusowa. W niedalekiej odległości galeria Riwiera , również na miejscu pełna oferta handlowa sklepów i usług.

Budynek

Budynek typ segment jedno piętrowy, zarządzany przez dewelopera, wejście do budynku zabezpieczone domofonem. Środkowy segment z garażem, miejscem postojowym, ślepa uliczka, zabezpieczona bramą na pilota. W całym budynku rekuperacja w całym budynku, rolety  elektryczne, potrójne szyby. W każdym pomieszczeniu niezależny sterownik.

Opis

Apartament znajduje się na skarpie z pięknym widokiem na część Redłowa w cichej okolicy na zamkniętej ulicy. Apartament na parterze jak i na pierwszym pietrze ma wyjście na taras z salonu. Ekspozycja okien wschód, północ. 

Informacje dodatkowe

Cena 2 820 000, dodatkowo płatny garaż 80 000, miejsce postojowe 15 000

Orfin Nieruchomości - '' Z nami dla Ciebie''

Serdecznie zapraszam na prezentacje oraz zapoznanie się z wszystkimi naszymi ofertami. W naszej bazie posiadamy również niepublikowane w Internecie propozycje z rynku Off Market

Odpowiedzialny pośrednik Tomasz Musioł

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny 506 385 659, e-mailowy t.musiol@orfin.net.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego


Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 502 093 846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2023 Created & Powered by PISI Polska