Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Pustki Cisowskie - Demptowo, ul.Berberysowa

430 000 PLN9 287 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR015974

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 46.30 m2

Rdzaj własności: Spółdzielcze własnościowe

Typ budynku: Blok mieszkalny

Piętro: 2/4

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 1980

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Do remontu

Umeblowanie:

Balkon
Garaż
Piwnica
Winda
Ogródek

Dwa pokoje do remontu Gdynia Pustki Cisowskie-Demptowo

Zalety

 

Bardzo dobra lokalizacja

Cicha i spokojna okolica

Dostępne od zaraz

 

Lokalizacja

 

Pustki Cisowskie-Demptowo to cicha i spokojna dzielnica Gdyni. W pobliżu bogata infrastruktura handlowo-usługowa jak i komunikacyjna – wiele przystanków autobusowych umożliwiających dogodne przemieszczanie się po mieście. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Trójmiejski Park Krajobrazowy, gdzie jest wiele ścieżek pieszych i rowerowych.

 

Budynek

Czteropiętrowy budynek bez windy, wybudowany w latach 80-tych. Wejście do klatki schodowej zabezpieczone domofonem. Przy budynku ogólnodostępne miejsca postojowe.

Opis

 

Mieszkanie znajduje się na II piętrze. Na powierzchnię 46,34 m2 składają się: dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wanną i WC, oraz korytarz. Mieszkanie dwustronne, ekspozycja zachód-wschód, z jednego z pokoi wyjście na dużą loggię (5,6 m2), instalacja elektryczna miedziana.

 

Dodatkowe informacje

 

Opłaty do wspólnoty latem ok 450, zimą ok 950 zł zł miesięcznie + prąd,

Ogrzewanie i woda miejskie,

Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 2,8 m2,

Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z prawem do lokalu, bez księgi wieczystej.


 

Orfin Nieruchomości - "Z nami dla Ciebie"

Serdecznie zapraszam na prezentację oraz zapoznanie się ze wszystkimi naszymi ofertami. W naszej bazie posiadamy również niepublikowane w Internecie propozycje z rynku Off Market.

Joanna Karwowska, tel. 506 385 659, mail: j.karwowska@orfin.net.pl. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Dla naszych klientów świadczymy usługi pośrednictwa kredytowego.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Joanna Karwowska
+48 506 385 659
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2023 Created & Powered by PISI Polska